Home Mapa Serwisu Kontakt
 

Sklep internetowyAktualności

Gazela Biznesu 2005 wg Pulsu Biznesu

2007-11-16

W organizowanym przez dziennik "Puls Biznesu" rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm Megarolex Sp. z o.o. otrzymał tytuł Gazeli Biznesu 2005. Tytuły takie są przyznawane firmom, które osiągają najlepsze dobre wyniki finansowe, najbardziej dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Ranking Gazele Biznesu jest od 6 lat organizowany przez redakcję "Puls Biznesu". Podstawowym kryterium doboru firm w rankingu jest szybki i stabilny rozwój, miernikiem którego został uznany procentowy przyrost obrotów. Do zestawienia trafiły jedynie te firmy, które wykazały mocny wzrost tego wskaźnika w trzech kolejnych latach.

Kolejną cechą, na którą oceniający zwracają szczególną uwagę, była przejrzystość firm, rozumiana jako skłonność firm do upubliczniania informacji na swój temat.

Informacje zawarte w rankingu weryfikowane były przez specjalistów z wywiadowni Gospodarczej Cofface Intercredit Warszawa.
Nagroda Gazela Biznesu 2005' jest dla nas kolejnym ważnym wyróżnieniem po certyfikatach Fair Play. Od wielu lat wyznajemy zasadę, że zdobycie zaufania naszych klientów jest wynikiem solidności oraz wysokiej jakości i efektywności zarządzania. To szczególne wyróżnienie wskazuje, że nasza strategia została dostrzeżona i przynosi efekty.


 
Megarolex Sp. z o.o. 36-002 Jasionka 587, Rzeszów, Poland | Tel.: +48 17 772 41 87, mobile: +48 731 202 727; Akumulatory sprzedaż det. 17 7723 298 |

megarolex@megarolex.pl